Cd

Dawn of the freak

The Haunted Youth (uitvoerder)
+1
Dawn of the freak
×
Dawn of the freak Dawn of the freak
Genre:

Over The Haunted Youth

CC BY-SA 4.0 - Foto van/door Simon Legner (User:simon04)

The Haunted Youth is een Belgische band rond Joachim Liebens. Hun muziek wordt omschreven als indierock, psychpop en dreampop.

Achtergrond

The Haunted Youth bestaat officieel sinds september 2019. De naam van de Limburgse groep verwijst naar de moeilijke jeugd van oprichter en frontzanger/gitarist Joachim Liebens uit Alken. Hij produceert en musiceert alle nummers van de groep in zijn studio. Voor optredens heeft Liebens een vaste liveband: Hanne Smets (toetsen), Nick Caers (drums), Stef Castro (basgitaar) en Tom Stokx (gitaar). Ze hebben elkaar leren kennen tijdens hun muziekopleiding aan de Hogeschool PXL.

In 2021 was The Haunted Youth met hun debuutsingle Teen Rebel een van de drie winnaars van De Nieuwe Lichting in 2021, een wedstrijd van Studio Brussel. De jury verklaarde: "De gasten van The Haunted Youth weten als geen ander dat je soms weinig nodig hebt om een topnummer te maken [...]." Vervolgens ber…Lees verder op Wikipedia